APIE MUS

Projektas Nusipirkpigiau.lt, tai internetinė parduotuvė siūlanti naują bei naudotą, kokybės užtikrintą žinomų gamintojų elektronikos produkciją. Projekto valdyme taikydami novatoriškus sprendimus savo klientams šiandien siūlome ne tik kokybišką ir atsakingą aptarnavimą, bet ir ilgalaikius santykius, grindžiamus sąžiningumu bei tarpusavio bendradarbiavimu..1300 +
PATENKINTŲ KLIENTŲ
999 +
PREKIŲ
100 +
DOVANŲ KUPONŲ
2 +
METAI PREKYBOJE


MŪSŲ VIZIJA

Mūsų tikslas būti profesionaliausia bei dinamiškiausia internetine parduotuve Lietuvoje, laiko, pinigų bei aptarnavimo atžvilgiu. Mes dirbame norėdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, padėdami jiems priimti tinkamiausią sprendimą renkantis produktą.


MISIJA IR VERTYBĖS

Būti patikima, geriausia kliento poreikius tenkinanti internetine parduotuve, pagrįsta šiuolaikinėmis aptarnavimo tendencijomis. Mums yra svarbi kiekvieno kliento nuomonė. Tam, kad galėtume toliau tobulėti ir patenkinti Jūsų pageidavimus bei viršyti Jūsų lūkesčius, mums reikalinga Jūsų nuomonė apie mus, tad su mumis visada galite susisiekti kontaktais, nurodytais mūsų internetinėje svetainėje.